Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
hurda, hurdacı, geri dönüşüm
#1
Onarılamayacak, bozulmuş ve işe yaramayacak konuma gelmiş tüm eşyalar kullanıcılar ve işletmeler için hurdadır. Bir veya birden fazla parçasının bozulması ile işe yaramaz bir hal almış eski buzdolabı, çamaşır makinesi, fırın, bulaşık makinesi ve daha aklınıza gelebilecek her türlü ev gereçleri. İşletmelerde kullanılamaz hale gelmiş metal içerikli tüm muhteviyat. Alüminyum atıkları, artık metal parçaları, alüminyum, demir, çelik, bakır ve her türlü metal içerikli malzemeler. Tüm bu, işletmeler için hurda veya atık statüsündeki parçalar geri dönüşüm ile eşsiz bir şekilde doğaya ve topluma zararsız bir şekilde geri kazandırılabilmektedir.
Bildirici Metal olarak bizim de görevimiz on yılı aşkın bir süredir hurdacılık alanında hizmet vererek, bu tip hurdaları tekrar ülkemize ve dünyaya zarar vermeden kullanılabilir halde geri dönüştürmektir. Yaptığımız iş hem işimi, hem de sosyal sorumluluğumuzdur. İşimizin öneminin bilincinde hareket ederek önceliği kesinlikle para değil, geri dönüştürülebilir tüm hurdaların tekrar çevreye kazandırılmasına vermekteyiz.
Hurda Çöp Değildir!
Hurda olarak nitelendirilen tüm metal veya metal kaplamalı ürünler doğada çöp halinde çözünme sürecine girdiklerinde binlerce yıl sonra ancak doğaya karışarak yok olabilmektedirler. Bu da ülkemizde ve dünyada devasa zararlı çöp yığınları anlamına gelmektedir. Ayrıca çevreye atılan plastik, metal, ahşap tüm atıklar bulunduğu çevrenin tabiatına da geri dönüşümü çok zor olan ve hatta çoğu zaman geri dönüşümü olmayan zararlar vermektedir. Bu nedenler bu tip atıkların kesinlikle hurda olarak değerlendirilmesi ve geri dönüşüm tesislerinde tekrar kullanıma kazandırılacak şekilde dönüştürülmesi önemlidir.
Hurdalarınızdan Gelir Elde Edin!
Hurda dönüşüm işlemleri sırasında elbette ortaya çıkacak artı değer göz önünde bulundurularak bu artı değerden sizin de pay almanız bizim için oldukça önemlidir. Nasıl bir maden çıkartılır iken buradan kar edilebiliyor ise, aynı oranda olmasa da maden geri dönüştürülürken de belli bir miktar kar elde edebilirsiniz. Bu fiyatlar elbette hurdanın muhteviyatını oluşturan metalin türüne bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Bakır, alüminyum, çelik, demir gibi metallerin türlerine bağlı olarak siz de hurdalarınızı bizi arayarak nakde çevirebilirsiniz. Hurdacılık alanında verdiğimiz hizmet ile sizlerin de yüzünüzü güldürerek, elinizdeki hurdalarınızı paraya çevirmenize yardımcı oluyoruz.
Bildirici Metal Kimdir?
İstanbul Kadıköy, Üsküdar, Bostancı, Ataşehir, Küçükyalı, Maltepe, Dragos, Kartal, Pendik, Tuzla, Ümraniye, Çekmeköy ilçelerinde ve Kocaeli, Düzce, Sakarya, Adapazarı, Yalova, Bursa, Bolu, Balıkesir illerine bağlı hemen tüm ilçelerden hurda toplama işlemi yapan ve sektöründe on yılı aşkın süredir hizmet veren bir firmayız. Bize ulaşmanız çok kolay. Hemen 0536 710 52 64 nolu telefonumuzu arayarak bize ulaşın, sizlere yardımcı olalım ve hurdalarını en uygun fiyata en hızlı şekilde gelip teslim alalım.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)