Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
En iyi Akçay Denize Yakın Satılık Daire
#1
İkizçay Daire Fiyatları
[Image: 77034150-3eca-44dc-85ea-4d7f7e395da9.jpg]
İkizçay daire fiyatları ve ilanları hakkında tüm detayları sitemiz üzerinden elinizin altına getiriyoruz. Edremit’in önemli mahallelerinden biri olan İkizçay’da konforlu satılık dairelere hemen göz atabilirsiniz.
İkizçay satılık daire ilanları güncel olarak sitemiz üzerinden paylaşılıyor. Farklı tip dairelerin özelliklerine ve fiyat listesine buradan kolayca göz atabilirsiniz. İkizçay ilçesinde daire seçimi yaparken araştırmalar yapmanız gerekir. Gayrimenkul denildiği zaman İkizçay mahallesi öne çıkıyor. Edremit ilçesinde satılan dairelerin önemli bir kısmı İkizçay’da bulunuyor. Gayrimenkul sektörü için İkizçay önemli noktalardan bir tanesidir. 
Akçay’da Denize Yakın Daireler
[Image: 9a7f187c-31aa-4c51-8707-007bbb0da2e6.jpg]
Edremit’in önemli lokayonlarından biri olan Akçay sahibinden satılık daire ilanlarına sitemizden göz atabilirsiniz. Akçay mahallesinde birbirinden lüks konutlar sizleri bekliyor. Bu mahallede yer alan daireler deprem yönetmeliklerine uygun bir şekilde inşa edilmiştir.
Akçay gelişime açık mahallelerden biridir. Uygun fiyatlı daireleri ve ulaşım kolaylığı sunması nedeniyle her zaman öne çıkmaktadır. Akçay denize yakın satılık daire konusunda aradığınız daireleri ücretsiz olarak incelemek isterseniz hemen internet adresimizi ziyaret edebilirsiniz.
 
http://www.akcaysatilikdaire.com/
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)